Kontakt Os

Skal du have is til dit næste arrangement?
Kontakt din nærmeste butik vedrørende priser og levering HER

 

Søger du job i en paradis butik?
Kontakt din nærmeste butik. Kontaktinformationer findes HER

 

Hovedkontor




INTERIM CEO
John-Ole Hansen
Email: johansen@paradis-is.dk

 

CFO
Martin Lønborg
Email: mlonborg@paradis-is.dk


Salgsdirektør
Henrik Schlüntz
Email: hschluntz@paradis-is.dk

Kommerciel Direktør
Søren Falck Hansen
Email: shansen@paradis-is.dk

Produktchef og Indkøb
Lars Flanding
Email: lflanding@paradis-is.dk
 
Salgs Coach
Vibeke Pendorff
Email: vpendorff@paradis-is.dk

Office Manager & HR
Rikke Engkebølle
Email: rengkebolle@paradis-is.dk 
 
Controller
Nick Kjellerup
Email: nkjellerup@paradis-is.dk   

 

Salgs- og projektkoordinator
Louise Højgaard
Email: lhojgaard@paradis-is.dk

 

Grafiker- og marketingkoordinator
Anne Martine Andersen
Email: amandersen@paradis-is.dk 

 


Paradis Danmark A/S
Vesterbrogade 4A 1.
1620 København V


Telefon     3535 7902
Telefontid kl. 8.00 - 16.00 (man-fre)
Email        info@paradis-is.dk
CVR-nr.    30500504
   

 

Kontakt os

Navn *
Telefonnr. *
E-mail *
Besked *